Emlak Katılım'dan Üç Yeni Şube Daha

Emlak Katılım, şube ağını hızla genişletmeye devam ediyor. 2021 yılında da Türkiye'nin dört bir yanında şubeleşme çalışmalarını hız kesmeden sürdüren banka, 3 yeni şubesini daha hizmete sundu.

Bölgesel Ekonomi 10.06.2021, 11:57 01.07.2021, 09:11
434
Emlak Katılım'dan Üç Yeni Şube Daha

Emlak Katılım, şube ağını hızla genişletmeye devam ediyor. Banka, 3 yeni şubesini daha hizmete sundu. Mart 2019'da faaliyete geçen ve yılı 11 şube ile tamamlayan Emlak Katılım, geçen yıl şubeleşmeye hız vererek yıl sonu şube sayısını 50'ye taşıdı.

2021 yılında da Türkiye'nin dört bir yanında şubeleşme çalışmalarını hız kesmeden sürdüren banka, 3 yeni şubesini daha hizmete sundu. İstanbul İstoç, İkitelli Metro ve Afyonkarahisar şubelerini aynı anda açan Emlak Katılım, İstanbul'da 30, Türkiye genelinde ise toplam 65 hizmet noktasına ulaştı.

Yeni ürün ve hizmetlerimizle farklılaşmayı sürdüreceğiz

Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, Emlak Katılım'ın 3 yeni şubesiyle sektöre ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktan dolayı memnuniyet duyduklarını aktardı. Bayraktar, "Müşterilerimize bulundukları lokasyonlarda ulaşmayı, yerel ekonomiye ve istihdama katkı sunmayı önemsiyoruz. Bu hedef doğrultusunda şube ağımızı genişletmeyi ve sektörde yeni ürün ve hizmetler geliştirmek suretiyle farklılaşmayı sürdüreceğiz.

İnsanı odağına alan, sürdürülebilir bir hizmet modeli anlayışı ile yaptığımız tüm çalışmalarda katılım bankacılığı etik ilke ve uygulamaları doğrultusunda hizmet üretiyoruz. Yeni hizmete açtığımız İstanbul İstoç, İkitelli Metro şubemiz ile doğal güzellikleriyle, ören yerleriyle ve termal tesisleriyle bir turizm cenneti olarak konumlanan Afyonkarahisar'daki ilk şubemizin ülkemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner7
Günün Anketi Tümü
Katılım Finans 31. Sayısını Değerlendirin!
Katılım Finans 31. Sayısını Değerlendirin!
banner9

Gelişmelerden Haberdar Olun

@