Emlak Katılım personel alımı yapacak

Emlak Katılım Bankası İŞKUR üzerinden yeni personel ilanını paylaştı. Emlak Katılım Bankası İstanbul'da bulunan biriminde görevlendirmek üzere Daimi niteliğinde Meslek Personeli alımı yapılacağını duyurdu. İşte şartlar ve ayrıntılar…

Bölgesel Ekonomi 07.06.2023, 14:13 15.06.2023, 13:29
Emlak Katılım personel alımı yapacak

Emlak Katılım Bankası, bünyesindeki eksikliği gidermek adına yeni personel alımı ilanı yayınlayan Emlak Katılım Bankası, 20 ila 40 yaş aralığında Meslek Elemanı alımı yapılacağını duyurdu.

Başvuru işlemlerinin online olarak yapılacağı personel alımı için adayların ön lisans mezun olması gerektiği bilgisi verildi. “Emlak Katılım Bankasının personel alımı için talep etmiş olduğu şartlar neler? Personel alımı hangi branşta gerçekleşecek?” Emlak Katılım Bankası personel alımı ile ilgili tüm bilgiler haberimizin devamında.

EMLAK KATILIM BANKASI PERSONEL ALIMI GERÇEKLEŞTİRECEK

Bünyesindeki eksikliği gidermek adına İstanbul’da görevlendirmek üzere Meslek Personeli alımı yapılacağını yayımlayan Emlak Katılım Bankası, 20 ila 40 yaş aralığında Meslek Elemanı alımı yapılacağını duyurdu. Başvuru yapacak adayların ise ön lisans mezun olması gerektiği bilgisi verilirken, KPSS şartı talep edilemediği bilgisi verildi.

PERSONEL ALIMI İÇİN BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Bünyesindeki eksikliği gidermek adına yeni personel alımı ilanı yayınlayan Emlak Katılım Bankası, bünyesine Engelli Personel alımı yapılacağını yayımladı. İŞKUR aracılığıyla yayımlanan personel alım ilanına bakılarak edilen bilgilere göre, Emlak Katılım Bankası personel alımı için başvuru şartları şu şekilde;

Emlak Katılım Bankası bünyesine katılmak isteyen engelli adayların en az ön lisans mezunu olması aranan şartlar arasındadır.

Alımı yapılacak branşta daha önceden çalışmış olması ve en az 2 yıl tecrübesi olması gerekmektedir.

Adayların MS Office bilgisayar programlarını en iyi şekilde kullanabilmesi aranan genel şartlar arasındadır.

Emlak Katılım Bankası bünyesine katılmak isteyen engelli adayların yazılı ve sözlü iletişim becerisine sahip olması talep edilmektedir.

Tüm bu şartlara ek olarak başvuru yapacak adayların en az %40 engelli olması ve İŞKUR’a kayıtlı olması aranan şartlar arasındadır.

Ayrıca, Emlak Katılım Bankası bünyesine katılmak isteyen engelli adayların 20 ila 40 yaş aralığında olması ve aktif iş ortamına uyum sağlaması talep edilmektedir.

Tüm bu şartları taşıyan adayların, 15 Haziran 2023 tarihine kadar başvuru işlemlerini tamamlamış olması gerekmektedir. Başvuru işlemleri sadece online yapılacaktır.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@