Kuveyt Türk'ün Fikir Yarışması Ideathon’da Kazananlar Belli Oldu

Kuveyt Türk, kariyer platformu Toptalent iş birliğiyle üniversiteli öğrencilerin gelişimlerini desteklemek amacıyla düzenlediği Ideathon fikir yarışması tamamlandı.

Bölgesel Ekonomi 29.06.2021, 09:12 01.07.2021, 09:22
Kuveyt Türk'ün Fikir Yarışması Ideathon’da Kazananlar Belli Oldu

Kuveyt Türk, kariyer platformu Toptalent iş birliğiyle üniversiteli öğrencilerin gelişimlerini desteklemek ve geleceğin bankacılığına yönelik fikir üretmelerine ortam oluşturmak amacıyla düzenlediği Ideathon fikir yarışması tamamlandı.

Kuveyt Türk'ün, üniversite öğrencilerine yönelik 'geleceğin bankacılığı' temasıyla düzenlediği Ideathon fikir yarışmasında Feyza Tartar, Aktar adlı projesiyle birinci olurken, Dilara Tuncel oyunlaştırma temelli mobil uygulama fikriyle ikinciliği elde etti.

“Yenilikçi fikirlerin seslerini duyurmak ve gençleri yüreklendirmek istiyoruz”

Kuveyt Türk Strateji, İK ve Dijital Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Aslan Demir, dijital dönüşümün inovatif fikirlerden filizlendiği bilinciyle hareket ettiklerini ifade etti. Demir, “Dijital dönüşüm yolunda attığımız yenilikçi ve güçlü adımlarla sektörün gelişimine katkıda bulunuyoruz.

“İlkini düzenlediğimiz Ideathon yarışmamızda olduğu gibi bundan sonraki dönemde de inovatif fikir sahibi gençlerin seslerini yakından duymak ve duyurmak istiyoruz. Geleceğin bankacılığına değer katmak için fikirleriyle yarışan ve dereceye giren gençlerimizi tebrik ediyoruz.” açıklamasını yaptı.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@