Neova Katılım Sigorta Logosunu Yeniledi

Günümüzdeki 5 yıllık stratejik hedefleri doğrultusunda marka bilinirliğini artırmaya yönelik çalışmalarını hızlandıran Neova Katılım Sigorta, ilk adımı logosunu yenileyerek attı.

Bölgesel Ekonomi 17.09.2021, 09:23 24.09.2021, 16:42
Neova Katılım Sigorta Logosunu Yeniledi

Türkiye'nin ilk katılım sigortası şirketi Neova Katılım Sigorta, geçtiğimiz günlerde açıkladığı 5 yıllık stratejik hedefleri kapsamında acenteleri ile birlikte büyümesini hızlandırarak ilk 10'da kalıcı bir yer edinmeyi planlıyor. Marka bilinirliğini artırmaya yönelik çalışmalara öncelik veren şirket, logosunu yenileyerek işe başladı.

MODERN, SADE VE GÜÇLÜ

Acenteleri ve müşterileri tarafından daha fazla görünür olmayı hedefleyen Neova Katılım Sigorta yeni logosu ve kurumsal kimliği güncel tasarım trendlerine uygun olarak modern, sade ve güçlü karakteri ile dikkat çekiyor.

ÖDENMİŞ SERMAYESİNİ 500 MİLYON TL'YE ÇIKARDI

2020 yılında Türkiye'nin öncü katılım finans kuruluşu Kuveyt Türk'ün yüzde 100 iştiraki haline gelen Neova Katılım Sigorta, haziran ayında yaptığı genel kurul toplantısında, 84,8 milyon TL olan ödenmiş sermayesini 500 milyon TL'ye çıkarmıştı. Yeni logo, Kuveyt Türk Finans Grubu'ndan da izler taşıyor ve grubun Neova Katılım Sigorta'ya sağlam desteğini yansıtıyor. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@