Neova Katılım Sigortaya Üst Düzey Atama

Neslihan Neciboğlu, Neova Katılım Sigorta’nın Genel Müdürlük görevine getirildi. Finans sektöründe 17 yıllık tecrübeye sahip olan Neciboğlu, görevi Özgür Bülent Koç’tan devralacak.

Bölgesel Ekonomi 24.06.2022, 10:58
Neova Katılım Sigortaya Üst Düzey Atama

Neova Katılım Sigorta’da üst düzey atama gerçekleştirildi. Finans sektöründe 17 yıllık tecrübeye sahip olan Neslihan Neciboğlu bundan böyle Neova Katılım Sigorta’nın Genel Müdürlük görevini üstlenecek. Neciboğlu görevi 30 Haziran 2022 tarihinde Özgür Bülent Koç’tan devralacak.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan Neslihan Neciboğlu, 1982 yılında Kırıkkale'de dünyaya geldi. 2005 yılında Kuveyt Türk Katılım Bankası Kurumsal ve Ticari Krediler Müdürlüğü’nde kariyerine başlayan Neciboğlu, Mali Tahlil ve İstihbarat Müdürlüğü, Ticari ve Kurumsal Şube Satış ve Kurumsal Pazarlama Müdürlüğünde görev yaptıktan sonra 2013 yılından itibaren sırasıyla Şube Müdürlüğü, Bireysel ve KOBİ Risk Takip Müdürlüğü ve İşletme Kredileri Risk Takip Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Neciboğlu, son olarak, 2020 yılından bu yana Kuveyt Türk Katılım Bankası Risk Takip Grup Müdürlüğü görevini yürütmekteydi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@