Kuveyt Türk’e ‘Türkiye’nin En İyi İslami Bankası’ ödülü

Kuveyt Türk, finans piyasalarının önde gelen yayınlarından Islamic Finance News tarafından düzenlenen IFN Awards’ta ödüle layık görüldü

İslami Finans 10.05.2024, 11:03
Kuveyt Türk’e ‘Türkiye’nin En İyi İslami Bankası’ ödülü

Türkiye’nin öncü katılım finans kuruluşlarından olan Kuveyt Türk, uluslararası arenada kazandığı ödüllere bir yenisini daha ekledi. Kuveyt Türk, finans piyasalarının önde gelen yayınlarından Islamic Finance News tarafından faizsiz finans sektörünün en iyilerini belirlemek amacıyla düzenlenen IFN Awards’ta “Türkiye’nin En İyi İslami Bankası” seçildi.

Dubai’de düzenlenen ödül törenine Kuveyt Türk İnsan Kaynakları Grup Müdürü Semih Sel ve Kurumsal İletişim Müdürü Fatih Kamaşoğlu katıldı.

“YENİLİKÇİ BİR YAKLAŞIMLA KATILIM FİNANSIN GELECEĞİNİ TASARLIYORUZ”

Ödülle ilgili değerlendirmede bulunan Kuveyt Türk İnsan Kaynakları Grup Müdürü Semih Sel, “Güçlü sermaye yapımız ve dinamik yönetim anlayışımızla reel ekonomiyi desteklemeye ve büyümenin finansmanına katkı sağlamaya devam ediyoruz. Teknoloji ve inovasyon odaklı projelerimizle sadece katılım finans alanında değil, tüm finans sektöründe birçok ilke imza attık. Başarılarımızın uluslararası alanda tanınmasını değerli buluyor, Islamic Finance News tarafından verilen ‘Türkiye’nin En İyi İslami Bankası’ ödülüne layık görülmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Yenilikçi yaklaşımlarımızın ve katılım finans ilkelerine olan sarsılmaz bağlılığımızın bir göstergesi olan bu ödül, aynı zamanda tüm çalışanlarımızın ve müşterilerimizin özverili çabalarının bir sonucudur. Yenilikçi bir yaklaşımla katılım finansın geleceğini tasarlamaya ve müşterilerimize dünya çapındaki en ileri teknolojileri sunarak hayatlarını kolaylaştırmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@