Türkiye Finans, 'Taksitli Ticari Taşıt Finansmanı'nı kullanıma sundu

Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mert: "Türkiye Finans olarak müşterilerimize fayda sağlayan finansman uygulamalarını dijital bankacılık kanallarımızdan sunmaya devam edeceğiz" dedi

Bölgesel Ekonomi 03.04.2024, 14:00 03.04.2024, 14:08
Türkiye Finans, 'Taksitli Ticari Taşıt Finansmanı'nı kullanıma sundu

Türkiye Finans, şube dışı kanallar aracılığı ile taksitli ticari taşıt finansmanı kullandıran bankalar arasında yer aldı.

Bankadan yapılan açıklamaya göre, Türkiye Finans'ın öncü dijital bankacılık vizyonu doğrultusunda kullanıma sunduğu 'Hızlı Finansman Sistemi Online Platformu' sayesinde müşteriler, taşıt ve ihtiyaç finansmanı başvurularını kolaylıkla yapıyor. Müşteriler, bu kanal üzerinden taksitli ticari taşıt finansmanı başvurularını yapma imkanına da kavuştu.

Şirket sahipleri ise Türkiye Finans anlaşmalı bayiler aracılığıyla 0 ve 2. el araçlar için hızlı finansman kanalından taksitli ticari taşıt finansman başvurusunda bulunabilecek. Hızlı Finansman Sistemi Online Platformu'na üye olan işyerleri, Türkiye Finans web sitesi üzerinden öğreniliyor.

"HİZMETLERİMİZE SÜREKLİ YENİLERİNİ EKLİYORUZ"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mert, hızlı, kesintisiz ve mükemmel müşteri deneyimi hedefiyle hizmetlerine yenilerini eklediklerini belirtti.

Hızlı finansman kanalları üzerinden taksitli ticari taşıt finansmanını müşterilerin kullanıma sunduklarını kaydeden Mert şu ifadeleri kullandı; 

Finansman şirketleri taksitli ticari taşıt finansmanı sağlıyorlar ancak Türkiye Finans olarak bu imkanı sağlayan banka olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Müşterilerimiz, hızlı finansman kanalımız üzerinden taksitli ticari taşıt finansmanı başvurularını yapabilir, piyasa koşulları altındaki rekabetçi oranlar ile hızlı ve güvenli şekilde finansmana ulaşabilir. Türkiye Finans olarak müşterilerimize fayda sağlayan finansman uygulamalarını dijital bankacılık kanallarımızdan sunmaya devam edeceğiz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@