Eminevim'e iki ödül birden

Eminevim, sektördeki müşteri deneyimi yönetimi ile A.C.E. Awards Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri'nde ev ve taşıt kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Haberler 27.03.2023, 16:02
Eminevim'e iki ödül birden

Eminevim Genel Müdürü Mustafa Mutlu Çalışkan, "Yapılan anketlerde yüzde 96 olarak çıkan müşteri memnuniyetimizin, Şikayetvar A.C.E. ödülleriyle tescillenmiş olması da mutluluk verici" dedi.

Eminevim'den yapılan açıklamada görüşlerine yer verilen Eminevim Genel Müdürü Mustafa Mutlu Çalışkan, bu ödüllerin, Eminevim'in müşteri deneyimi ve memnuniyetinde fark yaratan başarılı uygulamalarının önemli bir göstergesi olduğunu belirtti.

EV VE TAŞIT KATEGORİLERİNDE İKİ ÖDÜL

Çalışkan, 'Şirketimiz 30 yılı aşkın süre içinde tam zamanında teslimat ilkesiyle bugüne kadar 230 bini aşkın ailenin finansman teslimatını gerçekleştirdi. Sektörün lideri olma sorumluluğuyla müşterilerimizi ev, taşıt veya iş yeri sahibi yaparken önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti oluyor. Bu ödül, genel müdürlüğümüzde ve Türkiye çapındaki 118 şubemizde görev yapan 1.500'den fazla çalışanımızın eseridir.' ifadelerini kullandı.

Kurumun kültür ve değerlerini, 2022 yılında sektörün yaşadığı değişim ve dönüşümle birleştirerek bir 'Müşteri Deneyimi Gelişim Atölyesi' kurduklarını bildiren Çalışkan, şunları kaydetti:

'Kurumsal vizyonumuz ve stratejik iş hedeflerimiz doğrultusunda çalışanlarımızın gelişimlerine de katkı sunan bu atölye ile iş yapış biçimlerimizi müşterilerimize ‘en iyi deneyimi’ sunma anlayışıyla en üst seviyeye taşımaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda yapılan anketlerde yüzde 96 olarak çıkan müşteri memnuniyetimizin Şikayetvar A.C.E. ödülleriyle tescillenmiş olması da mutluluk verici.'

Tüketiciler tarafından kusursuz müşteri deneyimi yaşatan markaların belirlendiği A.C.E Awards, Şikayetvar tarafından 8 yıldan bu yana düzenleniyor. Ödüller, firmaların şikayet verileri, pazar payları ve Şikayetvar tarafından uygulanan yıllık 1,5 milyonun üzerinde anket baz alınarak hazırlanan Müşteri Deneyim Endeksi araştırması sonuçlarına göre belirleniyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@