Vakıf Katılım’dan masrafsız ve 3 taksitli hac finansmanı

Diyanet İşleri Başkanlığı organizasyonu ile hac ziyaretinde bulunmak isteyenlere finansman desteği Vakıf Katılım’da. Hacı adayları bu kutlu ziyaret için gereken bütçeye komisyonsuz, vade farksız ve taksitli seçeneklerle Vakıf Katılım’dan erişebilecekler.

Haberler 23.03.2023, 11:53
Vakıf Katılım’dan masrafsız ve 3 taksitli hac finansmanı

Hac kuralarının çekilmesiyle hacı adaylarını ve ailelerini heyecan sardı. Çekiliş sonuçlarının açıklanmasıyla hacca gitmeye hak kazanan vatandaşlar hazırlıklarına başladı. Ekonomik olarak yeterli bütçesi bulunmayan hacı adaylarına katılım bankaları komisyonsuz, vade farksız ve taksitli seçeneklerle destek oluyor.

VAKIF KATILIM’DAN MASRAFSIZ HAC FİNANSMANI

Hacı adayları, Diyanet İşleri Başkanlığı Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğü organizasyonuyla yapacakları hac ve umre ödemelerini Vakıf Katılım ile komisyonsuz, vade farksız 3 taksitte kolayca gerçekleştirebilir.

Vakıf Katılım’dan yapılan açıklamada kampanyaya ilişkin detaylar şöyle;

Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürlüğüne yapılacak olan ödemenin yüzde 40’ı nakit, yüzde 60’ı vade farksız 3 taksite kadar ödenebilir.

Finansman TL olarak kullanılacak ve finansman tutarı müşterilerin hesabında SAR döviz cinsine çevrildikten sonra Türkiye Diyanet Vakfı Genel Merkezi Hac ve Umre Genel Müdürlüğü hesabına ödenecek.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@