Türkiye Finans, taşıt finansmanını dijitalleştirdi

Türkiye Finans müşterilerinin artık şubeye gitmeye ihtiyaç duymadan 7/24 diledikleri her yerden dijital taşıt finansmanı kullanarak ihtiyaçlarını karşılayabildiği açıklandı. Türkiye Finans'ın, bu hizmetiyle taşıt finansmanına erişimin tüm aşamalarını mobile taşıdığı belirtildi

Fintech ve Dijitalleşme 25.04.2024, 14:00 25.04.2024, 14:38
Türkiye Finans, taşıt finansmanını dijitalleştirdi

Türkiye Finans, kullanıma sunduğu Dijital Taşıt Finansmanı ile müşteri deneyimini dijitalleştirmeye devam ediyor. Bankanın müşterilerine özel sunulan Dijital Taşıt Finansmanı hizmetiyle müşteriler artık yasal vade sınırları çerçevesinde belirlenebilen vade ve tutarları ile şubeye gitmeden her adımı Mobil Bankacılık kanalı üzerinden gerçekleştirerek taşıt finansmanı kullanabilecek.

"HİZMETLERİMİZİ DİJİTALLEŞTİRMEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Türkiye Finans Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mert, konuyla ilgili şunları söyledi:

“Dijitalin bankası olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel çözümler sunuyor, dijital kanallarımızın tüm imkânlarını kullanıyoruz. Hızlı, kesintisiz ve mükemmel müşteri deneyimi hedefiyle hizmetlerimizi sürekli dijitalleştiriyoruz. Bu ürünümüz ile tüm müşterilerimiz artık taşıt finansmanı başvurularını şubeye gitmeden yapabilecek ve tüm süreci mobil bankacılık üzerinden tamamlayarak uçtan uca bir taşıt kredisi deneyimi yaşayacaktır.

Tüm müşterilerimiz 7/24 Türkiye Finans Mobil üzerinden kolayca Dijital Taşıt Finansmanı başvurusu yapabilir, finansman kullanımı, teminat işlemleri ve taksit ödemelerini şubeye gitmeden mobil üzerinden gerçekleştirebilirler.

'Hayat Mobil Bankan Mobil' diyerek sürekli güncellediğimiz teknolojilerimiz ve inovasyonlarımızla, müşterilerimizin her an her yerden başlayan bankacılık yolculuklarında güvenli, akıcı, kolay ve daha dijital bir deneyim yaşamalarını sağlamaya devam edeceğiz.”

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@