Emlak Katılım, Nevşehir şubesini açtı

2023 hedefleri doğrultusunda yeni şube açılışlarına hız kesmeden devam eden Emlak Katılım, Nevşehir şubesini hizmete sunarak Türkiye genelinde toplamda 89 şubeye ulaştı. Emlak Katılım'ın şube hedefi 120.

Bölgesel Ekonomi 21.03.2023, 12:50
Emlak Katılım, Nevşehir şubesini açtı

Emlak Katılım, yeni şubesini Nevşehir'de hizmete sundu. Bankadan yapılan açıklamaya göre, Emlak Katılım, ürün ve hizmetlerini daha ulaşılabilir hale getirmek üzere şube ağını genişletmeye devam ediyor.

2023 hedefleri doğrultusunda yeni şube açılışlarına hız kesmeden devam eden banka, Nevşehir şubesini hizmete sunarak Türkiye genelinde toplamda 89 şubeye ulaştı. Zengin ürün ve hizmet portföyünü hem şubeleri hem de dijital kanalları üzerinden sunan Emlak Katılım, yıl sonunda şube sayısını 120'ye çıkarmayı hedefliyor. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik yeni ürünler geliştiren Emlak Katılım, sektörde öncü ürünlerle hizmet kalitesini geliştirmeye devam ediyor.

Türkiye'de ilk olma özelliğini taşıyan "Proje Tercihli Özel Fon Havuzu Katılma Hesabı" ile banka, tasarruf sahibi müşterilerine finansman olarak kaynak sağlamak istedikleri sektörü tercih etme imkanı sunuyor. En fazla 3 aylık vade ile kullandırılacak olan bankanın bu ürünü, vade uyumlu olmasının yanı sıra kur koruma desteği de sağlıyor. Müşterinin tercih ettiği sektörden gelen bir finansman talebi olmaması halinde ise bankanın belirleyeceği sektör ve vadede finansman kullandırımı yapılabiliyor. Sektörler; toptan ve perakende ticaret, imalat, inşaat, ulaştırma ve depolama, enerji, madencilik, kamu yönetimi ve savunma sanayi, sağlık sektörü, tarım ve ormancılık sektörü, eğitim sektörü olarak belirlendi.

PROJE TERCİHLİ ÖZEL FON HAVUZU KATILMA HESABI AÇMAK İSTEYENLER İÇİN MOBİL ŞUBE KOLAYLIĞI

Emlak Katılım, vizyoner projelerini teknoloji ile destekliyor. Proje Tercihli Özel Fon Havuzu Katılma Hesabı açmak isteyen müşteriler, artık şubeye gitmeden mobil şube üzerinden işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Emlak Katılım müşterisi olmayanlar ise bulundukları yerden görüntülü görüşme ile anında bankanın müşterisi olarak mobil şube üzerinden hesap açılış işlemlerini gerçekleştirebilecek.

Proje Tercihli Özel Fon Havuzu ürünü ile aynı zamanda birikimler, kurdaki dalgalanmalara karşı da koruma altına alınabiliyor. Proje Tercihli Özel Cari Hesap; Türk lirası, dolar, avro, sterlin ve gram altın cinsinden açılabiliyor. Gerçek kişi müşteriler de Türk lirası birikimleri ile açtıracakları hesapları kur korumalı hesap statüsünde açabiliyor. Tüzel müşteriler ise TCMB tarafından belirlenen şartları sağlaması durumunda döviz ve altın bakiyelerinin TL'ye dönüştürülmesi suretiyle bu destekten yararlanabiliyor. Bireysel veya tüzel müşteriler, bankaya doğrudan getirecekleri altınlarını veya KADSİS aracılığı ile anlaşmalı kuyumculara teslim ettikleri ziynet altınlarını banka hesaplarına yatırarak fiziki altından TL'ye kur korumalı hesaplarını açabiliyor. Açılacak olan fiziki altından TL'ye kur korumalı bu hesaplar proje tercihli özel fon havuzları ile eşleştirilebiliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@