Albaraka’da Görüntülü Görüşme İle Hesap Açma Dönemi

Albaraka Türk, 1 Mayıs’ta yürürlüğe giren düzenleme kapsamında, görüntülü görüşme hizmetiyle; şubeye gitmeden ve ıslak imzaya gerek kalmadan kolay hesap açma ve müşteri olma imkanı sunuyor.

Bölgesel Ekonomi 04.05.2021, 12:29 31.05.2021, 13:14
134
Albaraka’da Görüntülü Görüşme İle Hesap Açma Dönemi

Türkiye’nin ilk katılım bankası  Albaraka Türk, 1 Mayıs’ta yürürlüğe giren düzenleme kapsamında, görüntülü görüşme hizmetiyle; şubeye gitmeden ve ıslak imzaya gerek kalmadan kolay hesap açma ve müşteri olma imkanı sunuyor.

Şubeye gitmeden Albaraka Türk hesabı nasıl açılır?

Albaraka mobil uygulaması üzerinden; görüntülü görüşme hizmeti ile şubeye gitmeden ve ıslak imzaya gerek kalmadan çok kısa sürede Albaraka Türk hesabı açılabilmektedir. Hesap açmak için; Albaraka mobil uygulamasını indirip, “Müşteri olmak istiyorum” seçeneğine tıklanmalı, ekranda çıkan kısa başvuru formu doldurup, NFC, OCR gibi teknolojilerle kimlik kontrollerini yapmalı ardından müşteri temsilcisi ile görüntülü görüşme kapsamında çok kısa süre içinde müşteri numarası ve kanal şifresi oluşturularak hesap açılmaktadır. Hesap sahipleri ayrıca, talep ettiği ürün ve hizmetlerin de başvurusunu yapabilmektedir.

"Albarakalı olmak isteyenler hesap açmak için şubelerimize gelmek zorunda değil"

Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah Utku konuyla ilgili olarak; “Pandeminin zorlu koşulları ve kapanma döneminde her türlü imkanımızla bu döneme hazırlıklıyız. Çalışanlarımızın ve müşterilerimizin sağlığını korumak adına tüm tedbirleri alıyoruz. İhtiyaç duyulan her türlü yenilikçi uygulamayı geliştiriyoruz. Bu çerçevede artık Albarakalı olmak isteyenler hesap açmak için şubelerimize gelmek zorunda değil, mobil uygulamamız sayesinde çok kolay ve basit bir şekilde hesaplarını açabilecek ve talep ettikleri hizmetlerden yararlanabilecekler. Bu gibi yenilikçi uygulamalarımızı önümüzdeki dönemde de sürdürerek müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner7
Günün Anketi Tümü
Katılım Finans 30. Sayısını Değerlendirin!
Katılım Finans 30. Sayısını Değerlendirin!
banner9

Gelişmelerden Haberdar Olun

@