Emlak Katılım, Görüntülü Görüşme İle Müşterilerine Hesap Açacak

Yeni geliştirilen uzaktan müşteri edinimi ile Türkiye Emlak Katılım Bankası müşterileri mobil şube üzerinden görüntülü görüşme ile hesap açabilecek.

Bölgesel Ekonomi 15.06.2021, 13:55 01.07.2021, 09:18
Emlak Katılım, Görüntülü Görüşme İle Müşterilerine Hesap Açacak

Emlak Katılım Bankası mobil şube uygulamasını akıllı telefonlarına indirenler, bu uygulama üzerinden randevu alma, randevu saatinde görüntülü bağlanma ve görüntülü konuşma işlem adımlarını takip ederek “imza atma”, “kurye ziyareti” ve “şubeye gitme” gibi zorunlulukları ortadan kaldıran yeni sistem ile kolaylıkla Emlak Katılım müşterisi olabilecek.

“Dijital yatırımlara ağırlık vereceğiz”

Emlak Katılım Genel Müdürü Nevzat Bayraktar, dijital yatırımlara ağırlık vereceklerini belirtti. Bayraktar, “Emlak Katılım olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmeti her geçen gün yeni ürünlerle çeşitlendiriyoruz. Ürün gamımızı artırırken çağımızın gerektirdiği şekilde dijital kolaylık sağlayacak hizmetlerimizle müşterilerimizin yanında olmayı hedefliyoruz.

Bu bağlamda hizmete sunduğumuz ve aynı zamanda içinde bulunduğumuz salgın döneminde hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığını korumak adına büyük önem taşıyan uygulamalarımız sayesinde, bulunduğunuz her yerden müşteri temsilcilerimizle yapacağınız görüntülü görüşme ile ya da online başvurunuz sonrasında kurye vasıtasıyla hesap açılış işlemlerinizi tamamlayarak müşterimiz olabiliyor ve bankacılık hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz.”

Emlak Katılım e-şube müşterilerine özel kâr paylaşım oranı

Emlak Katılım’ın şubeye gitmeden banka hesabı açmayı mümkün kılan Emlak Katılım “e-şube” hizmeti sayesinde online başvuru sonrasında kurye vasıtasıyla da müşteri olunabiliyor. Emlak Katılım “e-şube” ile dijital kanal üzerinden hesap açabilmek ve bankacılık işlemlerini bu kanal üzerinden gerçekleştirebilmek mümkün olabiliyor. “e-şube” müşterileri mobil ve internet şube üzerinden açtıkları TL katılma hesaplarından, onlara özel tanımlanan 98/2 kâr paylaşım oranı ile kazanç elde edebiliyor.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@